A. Pozemek

 

Na pozemku jsou provedeny hrubé terénní úpravy v rozsahu ±10cm odstávajícího pozemku, pokud se zákazníkem není dohonuto jinak. Oplocení není součástí dodávky. Chodník k domu a vjezd do garáže jsou ze zámkové dlažby. Okapový chodní z přední strany.

 

B. Projekt pro stavební povolení

 

Rozsah a provedení projektové dokumentace je dán především vyhl. 499/2006 Sb. Skutečné provedení projektové dokumentace bude přizpůsobeno konečnému provedení, zejména interiéru domu. Tato projektová dokumentace je nezbytná pro kolaudaci.

 

C. Rozsah a parametry stavby zvenku dokončené

 

Stavba zvenku kompletně dokončená zahrnuje následující body:

 

1. spodní stavba ( základová deska)

 

Podmínky pro základovou desku jsou specifikovány v projektu pro stavební povolení. Základová deska je provedena z prostého betonu do nezámrzné hloubky 90 cm od upraveného terénu; podsyp desky je ze štěrkopísku, zhutněného; základová deska z litého betonu s armovací sítí; hydroizolace a radonová izolace je porvedena po celé ploše desky.

 

2. svislé konstrukce stěny

 

Všechny svislé konstrukce (obvodové, vnitřní nosné stěny) jsou navrženy a provedeny z cihelného systému s vynikajícími tepelněizolačními vlastnostm. Systém je také paropropustný, pevný a masivní. Obvodové zdivo o min. tloušce 440 mm je proveden z přesných broušených cihel. Cihly s označením HELUZ STI (tepelněizolační) splňují běžné nároky na úsporné, zdravé a energeticky nenáročné bydlení. Cihelné zdivo dobře izoluje, akumuluje teplo, má dobré akustické vlastnosti a bezproblémově zvládá kolísání vlhkosti vzduchu (dům může "dýchat") a tím přispívá k vytvoření zdravého vnitřního klima v objektech.Příčky jsou z cihel  a  sádrokartonu.  Fasáda je v provedení tepelněizolační omítky. Barevné provedení dle studie.

 

3. stropní konstrukce

 

Monolitický strop - železobetonová konstrukce, odlitá přímo na místě stavby, do připraveného bednění. Pevná (ocelí vyztužená) konstrukce bez přerušení - monolit.

 

4. schodiště

 

Celodřevěnné schodiště se stupnicemi a podstupnicemi opatřené zábradlím a madlem. Provedení buk parketový /cink/. 

 

5. okna a balkónové dveře

 

Plastová okna a balkónové dveře, 5 komorový profil rámu a křídla v bílé s celoobvodovým kováním zajišťujícím otvíravou, sklopnou a mikroventilační pozici. Zasklení je z izolačního  dvojskla.

 

6. okenní parapety

 

U všech oken jsou vnější parapety z koroze odolného hliníkového profilu ve stříbrné barvě. Vnitřní parapety jsou u všech oken bílé plastové. U balkónových dveří je vnitřní podlaha dotažena až do osazení pro parapet.

 

7. vstupní dveře

 

Vstupní dveře jsou plastové bílé s kováním klika-koule a tříbodovým zámkem.

 

8. střešní krytina

 

Modifikované hydroizolační pásy jsou vyrobeny z měkčeného PVC. Tepelná izolace a základní hydroizolační nátěr  včetně hydroizolační lepenky zajišťují kvalitní tepelně—technické parametry a nenáročnost údržby. Více www.dektrade.cz — alkorplan.

 

9. okapy a dešťové svody

 

Okapy a dešťové svody jsou provedeny v pozinkovaném, poplastovaném systému (odstíny dle fasády). Svody jsou ukončeny 10 cm pod horní hranou základové desky a svedeny do vsakovací jímky na pozemku.

 

10. zábradlí

 

Je ocelové pozinkované s pevnými i posuvnými okenicemi.

 

11. garáž

 

Zastřešení pro garážová stání nejsou součástí standardu. Lze je provést na přání zákazníka.

 

D. Rozsah a parametry stavby na klíč

 

Stavba na klíč zahrnuje stavbu zvenku dokončenu a navíc následující:

 

12. elektroinstalace

 

Elektroinstalace jsou vedeny v panelech a podlahách podle platných ČSN. Zásuvky a vypínače jsou ABB Tango bílé. Vývody pro světla jsou ukončeny svorkou. Obývací pokoj: 2 vývody pro světlo, 4 zásuvky,  vypínač; Ložnice a pokoje: 1 vývod pro světlo, 3 zásuvky, 1 vypínač; Kuchyně: 1 vývod pro světlo, 1 x sporák, myčka, 6x zásuvka; Koupelna: 1 vývod pro světlo, 1 zásuvka, 1 vypínač; WC: 1 vývod pro světlo, 1 vypínač, ventilátor; Tech. Místnost /1.03.+1.02/: 1 vývod pro světlo,  1 vypínač, 3 zásuvky; Chodba: 1 vývod pro světlo, 2 vypínače;Balkon II.NP: 1 vývod pro světlo, Vstup: 1 vývod pro světlo; Elektroinstalace je provedena v rámci domu. Přípojka do domu je součástí dodávky.

 

Slaboproudé rozvody – kabelová příprava pro anténní,počítačový telefonní rozvod, hromosvod atd.

 

13. kanalizace a vodovod

 

Veškeré odpadní trubky jsou z umělé hmoty. Ležatá kanalizace (pod základovou deskou ) je součástí dodávky domu. Rozvody vody jsou v plastu. Umyvadla, sprcha a vana jsou napojeny na teplou a studenou vodu. Veškeré rozvody jsou provedeny v rámci domu, vodoměr není součástí dodávky. Na rohu u terasy T1 je venkovní ventil.

 

14. vytápění

 

Dům je vybaven deskovými radiátory v bílé barvě. Rozmístění a počet radiátorů je dán výpočtem tepelných ztrát místností.g Veškerá topná tělesa jsou vybavena žebřík. Součástí dodávky je plynový kotel včetně odkouření a  prostorového termostatu. Rozvody jsou provedeny v mědi.

 

15. hrubé podlahy

 

Přízemí: Tepelná izolace (polystyren) litá samonivelační podlaha ANHYDRIT.

 

Patro: Akustická izolace (minerální vata), litá samonivelační podlaha ANHYDRIT.

 

16. podlahy, obklady, dlažby

 

Dlažby v místnostech 1.01;1.02;1.03;1.07 a 1.09 v provedení Tahiti tm.šedá v ceně 183,—Kč/m2. V koupelně dlažba LAURA 33x33 cm v ceně 225,—Kč/m2. Obklady v koupelně do výšky 2,1 m, ve WC do výšky 1,2 m v ceně 166,- Kč/m2. Výběr plovoucích podlah, obkladů a dlažeb dle katalogu SIKO KOUPELNY.

 

17. sanitární vybavení

 

výrobce JIKA , typ LYRA, v bílé barvě , baterie S-line, sprchové dveře PRIMO,

 

Kuchyň:

 

příprava pro studenou a teplou vodu, odpadní trubka

 

Koupelna (2.02):

 

1x zabudovaná akrylátová vana Mahé New 160/70 - 1x keramické umyvadlo 56 cm

 

WC samostatné(1.09):

 

1x stojaté WC kombi

 

1x keramické umyvadlo 37 cm

 

Ostatní (1.02):

 

1x přívod pro pračku

 

18. malířské práce

 

Stěny a stropy jsou opatřeny bílým nátěrem.

 

19. vnitřní dveře

 

Vnitřní dveře Standart M10 jsou hladké, plné foliované (dub, buk, třešeň, javor,bílé) s obložkovou zárubní a vrchním kováním od fy SAPELI.

 

Na přání zákazníka je možno za příplatek dodat dveře jiné, dveře dvoukřídlové, posuvné nebo jiné typy dle katalogu SAPELI.

 

20. plovoucí podlahy

 

Plovoucí podlahy s kvalitním melaminovým povrchem v místnostech 1.04;1.05;1.08 a v II.NP typu TARKETT FREE 731 v ceně 290,- Kč/m2 .

 

21. vnitřní povrchy

 

Vnitřní stěny a stropy jsou opatřeny vápenno štukovou omítkou.

 

22. sádrokartonové konstrukce

 

Ze sádrokartonu je provedena instalační stěny mezi kuchyní a schodištěm, místnost pod schodištěm, příčka mezi vrchní chodbou 2.01 a 2.03. Na přání zákazníka příčka mezi místnostmi 2.05 a 2.06,

 

Veškeré cenové údaje v tomto popisu jsou bez DPH